Úvod » Starší žáci » Archiv článků

TJ SOKOL PORUBA : HBC OLOMOUC 1:0ss

publikováno 04.11.2014

Redakce zábavy a sportu TJ Sokol Poruba Redaktorka: Lucie Čurlíková

V sobotu, 25.10. se odehrál duel mezi domácími Sokoly a hostujícím týmem z Olomouce. První setkání těchto týmů skončilo jasnou výhrou Ostravy. Tento zápas byl až do poslední minuty nejistý, oba týmy končily 3. třetinu bez brankového úspěchu, ale není, se čemu divit střelecký výkon se na žádné ze stran nerovnal ani průměru. Proto také utkání rozhodly, až samostatné nájezdy kdy při druhém nájezdu rozhodla skvělá střelkyně domácích Lucie Kubínová a Poruba si tak mohla připsat alespoň 2 body z tohoto vyrovnaného utkání.

Aktualita

SOKOL PORUBA vs. Malenovice
TJ Sokol Poruba : TJ ACS Malenovice SV 1:4 (0:2,0:0,1:2) TJ Sokol Poruba : TJ ACS Malenovice SV 2:3 (1:1,1:1,0:1)        Další ...