Úvod » Mladší žáci » Archiv článků

Turnaj v Malenovicích

publikováno 04.11.2014

Mladší žáci se dnes zúčastnili dalšího turnaje a to v počtu 7+1, tentokrát v Malenovicích. Tentokrát se nám nepodařilo vybojovat body. v prvním zápase s Malenovicemi jsme zaspali úvod a brzy prohrávali 4:0, nakonec jsme zápas prohráli 5:1 a to mohly litovat zahozených šancí, které můžou mrzet hlavně útočníky, protože kdyby občas použili hlavu při zakončení bylo by mnohem veseleji.

V dalším zápase jsme nastoupili proti Karviné. S jasným cílem znechutit soupeři hru a sázet na brejky. První poločas jsme vyhráli 1:0 a soupeř dostal pořádnou spršku od trenérů. Tým Karviné posilněn hráči z hokeje zápas otočil na konečné skóre v neprospěch sokolíků 4:2.

Hned následující zápas skoro bez odpočinku nastoupili sokolíci do zápasu se slovenským Martinem. Po hrubých chybách naší obrany se Martin velmi záhy dostal do vedení 4:0 a gol do šatny vsítila Adéla Pižová a poločas skončil 4:1 pro Martin. V druhém poločase se děly věci, které musí každého trenéra potěšit a přesně proto trénuje!!! Tým mladíku z Martina se nestačil divit když sokolíci nastoupili do druhé půle jako tým který hraje na plné otáčky, i když má v nohách 5 třetin, a hlavně hraje jako jeden tým. To co se dělo ve třetině slovenského týmu připomínalo místy řetízkový kolotoč na matějské pouti. Adéla Pižová dokonala hattrick, přičemž její produktivita mohla být ještě větší. Martin sice využil děr v obraně a přidal další dva góly. Ondřej Gába ranou pod břevno 2 min před koncem snížil na 6:4. Obrovskou šanci spálila Lucie Kubínová a vzápětí i Adéla Pižová. Trenér si vytrhal i zbytek vlasů, které ještě má, ale před týmem musí smeknout aspoň čepici. Výkony obdivuhodné a hlavně tým si dokázal, že hrát se dá opravdu s každým, jen se proto musí něco udělat. Na turnaji byli i naší nejmenší bratři Fojtíci, kteří nasbírali cenné zkušenosti a týmu velmi pomohli. Věřím, že se budou jen a jen zlepšovat.

Aktualita

SOKOL PORUBA vs. Malenovice
TJ Sokol Poruba : TJ ACS Malenovice SV 1:4 (0:2,0:0,1:2) TJ Sokol Poruba : TJ ACS Malenovice SV 2:3 (1:1,1:1,0:1)        Další ...