Úvod » Starší žáci » Archiv článků

SHC OPAVA : TJ SOKOL PORUBA 2:3ss (0:1,0:0,2:1-0:1)

publikováno 22.04.2015

Utkání hodnotil trenér Vít Solarski:

V sobotu 11. 4. 2015 sehráli naší SŽ další utkání a to na půdě vedoucí Opavy. Papírově byla Opava favoritem a bodový rozdíl v tabulce tomu nasvědčoval. Jenže vše zůstalo tentokrát jen na papíře. Vzhledem k tomu, že jsme na jaro tým velmi výrazně posílili, byl jsem sám zvědavý, k jakému výsledku se dobereme, protože utkání před týdnem s Olomoucí bylo sice vítězné, ale předvedená hra slabší. Jenže mladí sokoli se postarali o překvapení kola a vezou z Opavy vítězství po samostatných nájezdech. V samotném utkání měla zcela na vrch naše první lajna ve složení - Takáč, Střondala, Zicháček, Mrva a Kroček, která si často vytvářela velmi silný tlak a soupeře nepouštěla na dlouhé minuty ze třetiny. I další lajny hrály velmi zodpovědně a soupeři nedovolily výraznější tlak. Kdo ovšem překvapil nejvíce, byl benjamínek v brance Tomáš Maňásek, který vychytal opavské střelce při samostatných nájezdech. Pochvalu zaslouží celý tým,za to jak vystupoval a hrál.

HODNOCENÍ: Maňásek T. 1, Takáč 1 , Střondala 1, Mrva 1 , Zicháček 1-, Kroček 1, Kubínová 2- , Maňásek F. 2-, Troster 2-, Peňáz 1-, Mikulenková 2, Kopp 1-, Elbl 2-, Gába 2.